دانشکده ها

 

رویداد تصویری


معرفی مرکز مشاوره دانشجویی PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
یک‌شنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

معرفی مرکز مشاوره دانشجویی موسسه اموزش عالی صبا

درباره خدمات مرکز مشاوره 
مواجهه با مسائل مختلف زندگی فردی، خانوادگی، اجتماعی، تحصیلی، مذهبی، حقوقی و .... اغلب چالش برانگیز و همراه با احساس نارضایتی، سردرگمی، اضطراب، استیصال و درماندگی است. همه ما به تجربه دریافته ایم که به تنهایی قادر به ساماندهی مسائل مختلف زندگی نیستیم. گاهی ممکن است به منظور حل مشکل، از راهنمایی خانواده، دوستان و اطرافیان بهره مند شویم، اما دریافت کمک تخصصی، کنترل بهتر و سریع تر مشکل را با احتمال خطای کمتر میسر می سازد. 
ورود به دانشگاه و شروع دوره دانشجویی، به دلیل تغییرات عمده ای که درعرصه های مختلف زندگی برای فرد به وجود می آورد، معمولا تنش آور است و گاهی ممکن است دسترسی نداشتن به منابع حمایتی مطمئن، بحران هایی را برای دانشجو بوجود آورد. 
مرکز مشاوره دانشجویی این موسسه، با توجه به ضرورت های فوق و با هدف کمک به چنین مواردی در مهر ماه سال ۱۳۹۱ به عنوان مدیریتی مستقل فعالیت خود را در مجموعه معاونت دانشجویی  آغاز نمود و در حال حاضر خدماتی را در زمینه مشاوره، روانشناسی و بهداشت روان به دانشجویان و کارمندان دانشگاه ارائه می دهد. 

 

عنوان روز های حضور ساعت 
مشاور برادران آقای رحمت نژاد یکشنبه و سه شنبه ها ۱۲الی ۱۴
مشاور خواهران خانم مرشدی دوشنبه و چهارشنبه ها ۱۲الی ۱۴

 


آخرین به روز رسانی ( چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۸ )
 
 
موسسه آموزش عالي صبا نشانی: ارومیه - بلوار جام جم (اول جاده بند ) پلاک 12 کد پستی: 53869-57166 تلفن: 33489067-33477176 نمابر: 33471105 كد :044