صفحه اصلی اخبار تازه ترین برگ انتخاب واحد

دانشکده ها

 

دوشنبه ۲۰ مرداد
۱۳۹۹

20. ذي‌الحجه 1441


10. آگوست 2020

رویداد تصویری(جدید)از روز دوشنبه ۰۲ تیرماه ۱۳۹۹ سیستم اینترنتی ارزشیابی اساتید فعال گردیده است. دانشجوی گرامی اظهارات شما در مورد استاد محترم کاملا محرمانه در سیستم ذخیره می گردد. برای پر کردن فرم ها وارد پورتال آموزشی شده و فرم ها را پر کنید تا بتوانید در زمان تعیین شده و قبل از امتحانات اجازه حضور در امتحانات را داشته باشید.لازم به ذکر است در غیر اینصورت برای ورود به جلسه امتحانی ممانعت به عمل خواهد آمد.

معاونت آموزشی موسسه آموزش عالی صبا

_________________________________

(جدید)از دانشجویان عزیز در خواست میشود هر چه سریعتر نسبت به تسویه حساب از بابت شهریه اقدام نمایند.

معاونت مالی موسسه آموزش عالی صبا

 
_______________________
 
نحوه برگزاری امتحانات
۱- امتحانات مقطع کارشناسی ارشد به صورت غیر حضوری طبق برنامه اعلام شده در سایت برگزار خواهد شد.
۲-   امتحانات مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت غیر حضوری و سوالات شفاهی از طریق اسکای روم برگزار خواهد شد.
۳- برای جلوگیری از هرگونه مشکل (قطعی اینترنت و ...) برای هر درس دو روز جهت برگزاری آزمون مشخص شده است.
۴- جهت ارزیابی نهایی حضور و غیاب کلاسی،تمرینات کلاسی، فعالیت های کلاسی دانشجویان ،پروژه و  ... در کنار آزمون نهایی در نظر گرفته شود.
۵- کلاسهای غیر حضوری تا ۹ تیر ۹۹ ادامه خواهد داشت در صورت اتمام سرفصل کلاسهای رفع اشکال و حل تمرین تا تاریخ مذکور برگزار می گردد.
 
با تشکر
ادار آموزش
_____________________
_____________________
قابل توجه دانشجویان گرامی
دانشجوی عزیز سلام می دانیم که این روزها با شیوع بیماری کرونا در خانه هستید و آموزش برخط را تجربه می­کنید. استفاده از نتایج این تجربه جدید می تواند باعث بهبود روش­های آموزش در دانشگاه­ها شود. این پرسش نامه با هدف گردآوری اطلاعاتی درباره این تجربه ها تنظیم شده است. ضمن آرزوی تندرستی برای شما آینده ­سازان میهن اسلامی­­مان، خواهشمندیم با پاسخ دقیق به پرسش­های زیر، خود را در ارزیابی علمی این تجربه ملی شریک سازید. تجربه ما نشان می دهد که تکمیل این پرسشنامه حدود ۱۲ دقیقه از وقت شما را می­گیرد ولی در ارائه تصویری دقیق از این پدیده بسیار اثرگذارخواهدبود. به همین دلیل از اینکه وقت و تجربه خود را در اختیار نظام سیاستگذاری علمی کشور قرار می دهید، صمیمانه از شما سپاسگزاریم.
 
 
_______________________
 
___________________________
اطلاعیه یک.
قابل توجه دانشجویان گرامی؛
ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه و آرزوی سلامتی در این روزهای سخت، با توجه به احتمال تعطیلی مراکز آموزشی و دانشگاهی تا دو ماه آینده و لزوم رعایت اجرای سرفصل های آموزشی برای این ترم,دانشگاه صبا تصمیم به اجرای کلاس های آموزش مجازی ( الکترونیکی ) تا اطلاعیه های بعدی وزارت علوم در طول این ترم گرفته است.
__________________________
 
__________________________
 
اطلاعیه شماره دو
برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به آموزش مجازی از امروز سایت دانشگاه و کانال تلگرامی دانشگاه صبا را هر روز مرور فرمایید.
 
اطلاعیه شماره سه
برای هماهنگی های لازم جهت برگزاری هرچه راحتر و بهتر کلاسهای آموزش مجازی تمامی نمایندگان کلاسها هر چه سریعتر در فضای مجازی ( واتساپ ) گروهی تشکیل داده و این گروه را از طریق آیدی ادمین این کانال به دانشگاه اطلاع دهند.
آیدی آقای اصغرزاده: @yasin_asgharzadeh
آیدی آقای عباسی: @h_am_ed
 
 
اطلاعیه شماره چهار
برای شرکت در کلاسهای مجازی نصب نرم افزار گوگل کروم هم برای گوشی و هم لپتاب یا کامپیوتر شخصی الزامی میباشد.
لینک شرکت در کلاسهای مجازی از طریق نماینده کلاسها یا کارشناس آموزش دانشگاه در گروههایی که قبلا تشکیل شده و به دانشگاه اطلاع داده شده ارسال میگردد و دانشجویان موظفند بر اساس برنامه کلاسی خود ( که از ابتدای ترم در اختیار دارند) در کلاسها حاضر شوند. قابل ذکر است لینک تمامی کلاس قبل از تشکیل کلاس هم در وبسایت دانشگاه ( saba.ac.ir) و هم در کانال تلگرامی دانشگاه صبا موجود خواهد بود.
دانشجویان برای ورود به کلاس های آموزشی نیازمند نام کاربری و رمز عبور می باشند که شماره دانشجویی برای هر دو تعریف شده است.
 
اطلاعیه شماره پنج
قابل توجه دانشجویان گرامی؛
از روز شنبه مورخه ۱۶ فروردین کلاس ها به صورت آنلاین و غیر حضوری برنامه هفتگی تشکیل خواهد شد و حضور در کلاسهای مجازی الزامی میباشد.
 
__________________________

قابل توجه متقاضیان وام شهریه

دانشجویان متقاضی وام شهریه تا مورخه ۱۷ اسفند ماه فرصت دارند تا درخواست خود را در سامانه پروتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس www.bp.swf.ir ثبت نمایند. دانشجویانی که برای اولین بار درخواست وام دارند ابتدا از سایت مربوطه تشکیل پرونده داده و پس از تایید دانشگاه درخواست خود را ثبت نمایند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر به آقای مهندس اصغرزاده مراجعه نمایید.
مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صبا

_____________________________

برنامه کلاسی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ جهت مشاهده کلیک نمایید

شروع کلاسها از روز شنبه مورخه ۲۶ بهمن خواهد بود.

__________________________

(جدید) تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی۹۹-۹۸ برای مشاهده کلیک نمایید.

لیست دروس ارائه شده به تفکیک رشته + کد درس + کد گروه

__________________________________

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان

 ثبت‌نام از پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی از روز شنبه مورخ ۹۸/۰۶/۲۳  به صورت حضوری در محل موسسه خواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد

 ثبت‌نام از پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی (آزمون سراسری)  از روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۲۷ به صورت حضوری در محل موسسه خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کارشناسی

______________________________

    سا ل ها همراهی با دانشگاه صبا

آقای مهندس محمدرضا دباغ مظهری دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مهندسی صنایع غذایی موسسه آموزش عالی صبا قبولی ارزشمند و شایسته شما در مقطع دکترای تخصصی (PHD) دانشگاه روزانه ساری که نشان از همت والا و بی نظیرتان می باشد، تبریک عرض نموده و از خداوند منان سعادتمندی و توفیق روز افزون برایتان مسئلت می نماییم./

آقای رضا ذاکری دانشجوی مقطع کارشناسی زیست شناسی گرایش ژنتیک موسسه آموزش عالی صبا قبولی ارزشمند و شایسته شما در مقطع ارشد  دانشگاه روزانه شهیدمدنی اذربایجان -تبریز رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی که نشان از همت والا و بی نظیرتان می باشد، تبریک عرض نموده و از خداوند منان سعادتمندی و توفیق روز افزون برایتان مسئلت می نماییم./

آقای علی صابر دانشجوی مقطع کارشناسی زیست شناسی گرایش ژنتیک موسسه آموزش عالی صبا قبولی ارزشمند و شایسته شما در مقطع ارشد  دانشگاه علوم پزشکی شیراز - رشته ژنتیک انسانی که نشان از همت والا و بی نظیرتان می باشد، تبریک عرض نموده و از خداوند منان سعادتمندی و توفیق روز افزون برایتان مسئلت می نماییم./

آقای امیرکسری دهقانی دانشجوی مقطع کارشناسی زیست شناسی گرایش ژنتیک موسسه آموزش عالی صبا قبولی ارزشمند و شایسته شما در مقطع ارشد  دانشگاه تبریز رشته ژنتیک که نشان از همت والا و بی نظیرتان می باشد، تبریک عرض نموده و از خداوند منان سعادتمندی و توفیق روز افزون برایتان مسئلت می نماییم./

موسسه آموزش عالی صبا

 

_________________________

 

 

کسب مقام دوم مسابقات تکواندو دانشجویان دختر دانشگاه های منطقه ۳ کشور و کسب مقام سوم پومسه (کاتا) توسط دانشجوی گرامی خانم نگین عبدالی دانشجوی مقطع کارشناسی پیوسته رشته میکروبیولوژی موسسه آموزش عالی صبا و کسب سهمیه المپیاد ۹۹ گیلان را خدمت ریاست محترم دانشگاه و دانشجویان گرامی تبریک عرض می نماییم.

کسب مقام دوم مسابقات تکواندو دانشجویان دختر دانشگاه های منطقه ۳ کشور و کسب مقام سوم پومسه (کاتا) توسط دانشجوی گرامی خانم نگین عبدالی دانشجوی مقطع کارشناسی پیوسته رشته میکروبیولوژی موسسه آموزش عالی صبا و کسب سهمیه المپیاد ۹۹ گیلان را خدمت ریاست محترم دانشگاه و دانشجویان گرامی تبریک عرض می نماییم.

 
 
موسسه آموزش عالي صبا نشانی: ارومیه - بلوار جام جم (اول جاده بند ) پلاک 12 کد پستی: 53869-57166 تلفن: 33489067-33477176 نمابر: 33471105 كد :044